ВУЗ ШАГ

Дружелюбівський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

   


Оцініть, будь ласка, сайт нашого закладу
Результати

Оздоровлення

Дитячий оздоровчий майданчик "Сонечко"

Ось і закінчився   навчальний рік. Попереду тривалі канікули,розваги, відпочинок. Літо прийшло і радо запросило всіх у дитячий оздоровчий  табір з денним перебуванням.

Перебування в таборі проходило за певним режимом. Щодня проводилась ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри та інші культурно-мосові заходи.

Наш табір складається з 3 загонів

      Загін «Какапіточки» -  вихователі: Буймистер І.В. та Дубовська Л.М..;

      Загін «Усмішка» - вихователі: Божемовська В.А. та Насулич Л.П.;

      Загін «Прометей» - вихователі: Бондаренко О.П. та Гетенко Н.В.;

 

Дитячий оздоровчий майданчик «Сонечко» при Дружелюбівському НВК

 

Ось і закінчився   навчальний рік. Попереду тривалі канікули,розваги, відпочинок. Літо прийшло і радо запросило всіх у дитячий оздоровчий  табір з денним перебуванням.

Уже кілька років поспіль на базі Дружелюбівського НВК діє оздоровчий майданчик «Сонечко», який щоліта гостинно відчиняє двері у казкову табірну країну, де відпочивають діти.

Цього року у пришкільний оздоровчий майданчик  “Сонечко” було зараховано 45 учнів. Діяльність у таборі всі задіяні учасники намагалися організувати так, щоб школярам було цікаво, щоб вони навчились чогось нового, розкрили свої здібності, таланти та гарно відпочили. Життя у таборі цього року було насичене різноманітними розвагами, подорожами, подіями. Тож пропонуємо перегорнути найяскравіші його сторінки…

Перебування в таборі проходило за певним режимом. Щодня проводилась ранкова зарядка, лінійки, змагання, прогулянки, ігри та інші культурно-мосові заходи.

Наш табір складався з 4 загонів:

      Загін «Калина» -  вожата Романенко Т.В.;

      Загін «Невгамовні лідери» - вожата Дубовська Л.М.;

      Загін «Справжні друзі» - вожатаБондаренко О.П.;

      Загін «Дружба» - вожата Юденко О.В.

План роботи в дитячому оздоровчому таборі – це стратегія і тактика виховної діяльності вихователя, основний напрямок його діяльності, тож   робота у пришкільному майданчику регламентувалась відповідними планами, серед яких:

-        календарний план роботи табору і кожного загону на зміну;

-        план-сітка загонових справ;

-        план роботи працівників за шатним розписом (начальника, вожатих та фізрука);

-        плани роботи гуртків, секцій, клубів за інтересами;

-        плани роботи на день – «Путівка дня».

-        конкретні плани підготовки та проведення найрізноманітніших справ.

Крім того  вожаті загону складали особисті плани роботи та вели педагогічний щоденник.

На основі матеріалів педагогічного щоденника вожаті писали звіти за зміну, в яких аналізувались етапи і кінцевий результат роботи, оцінювали свою педагогічну діяльність, шляхи поліпшення роботи.

Під час складання планів ми орієнтувалися на документи, матеріали з питань роботи з дітьми, наявні в Україні; враховували знаменні та пам'ятні дати, події в світі, в Україні, своїй місцевості, в своєму таборі.

В оздоровчому закладі при Дружелюбівському НВК було організовано  двохразове харчування. Обіди були різноманітними та вітамінізованими  за рахунок свіжих овочів, фруктів, соків. Ігрова кімната  - затишна,  естетично оформлена,обладнана необхідними матеріалами та мультимедійним обладнанням.

Під час літнього відпочинку ми відвідали Кіровоградський «Дендропарк», де весело та цікаво провели час…

та музей ракетних військ стратегічного призначення біля м. Первомайськ Миколаївської області …

Взяли участь в районних змаганнях «Веселі старти» до Дня захисту дітей (1 червня)…

Також до нас приїздили керівники  гуртків з районного Центру дитячо-юнацької творчості. Вони продемонстрували майстерклас по ліпленню іграшок з солоного тіста, плетіння з бісеру. Провели музичні та інтелектуальні вікторини…

Всі діти були активними учасниками проведених заходів. Вихователі табору намагалися,  щоб вся діяльність оздоровчого майданчика «Сонечко» була направлена на організацію здорового способу і рухову активність дітей. Бо саме фізична активність дітей – запорука їх нормального розумового та фізичного розвитку.

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ!!!

 


1
2